Курси “Масажист-реабілітолог”

7 червня 2018 року на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у місті Мелітополі закінчилися курси “Масажист-реабілітолог”. Програма курсів розроблена так, щоб в процесі навчання засвоїти максимальну кількість інформації, яка одразу ж закріплюєтся практичними заняттями. Додатково кожен студент забезпечується літературою, яка дублює лекції в письмовій формі. Процес навчання проходить в невеликих групах, термін навчання – два з половиною місяці по два заняття на тиждень. Курс вивчення масажу побудовано за принципом «Масажист-реабілітолог» і спрямований на підготовку спеціалістів широкого спектру масажних послуг, затребуваних на ринку на сьогоднішній день. Програму розроблено таким чином, що по закінченню курсів спеціаліст може приступити до самостійної практики і скласти достойну конкуренцію на ринку праці у даній сфері.

 Курс включає теоретичні знання з анатомії та фізіології людини (поняття про організм, органи та системи органів) і практичні уміння (засвоєння різних технік масажу).

Класичний масаж

Теоретична частина: Введення у спеціальність. Визначення масажу. Вплив масажу на окремі системи та на організм в цілому. Показання та протипоказання до його проведення.

Практична частина: Вивчення прийомів класичного масажу, їх застосування, поєднання і різноманітних комбінацій, адаптованих до сучасних вимог.

Основи лікувального масажу

Теоретична частина: Будова опорно-рухового апарату. Будова хребта. Патологічні зміни.

Практична частина: Масаж при захворюваннях хребта та суглобів, лікувальна фізкультура (ЛФК), ауто-ЛФК (самопоміч масажисту).

Тонізуючий та розслабляючий масаж

Теоретична частина: Різноманітний вплив окремих технік масажу на нервову систему, а зрештою, на загальний стан організму. Будова нервової системи.

Практична частина: Застосування даних технік у спортивному масажі та у програмах SPA.

Вакуумний масаж

Теоретична частина: Вплив вакуумного масажу на організм. Покази та протипокази до його проведення.

Практична частина: Освоєння техніки вакуумного масажу.

Антицелюлітний масаж

Теоретична частина: Визначення целюліту. Анатомо-фізіологічні особливості. Будова шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Побудова антицелюлітної програми. Покази та протипокази.

Практична частина: Освоєння техніки виконання антицелюлітного масажу.

 Медовий масаж тіла та обличчя

Теоретична частина: Вплив медового масажу на організм. Покази та протипокази до його проведення.
Практична частина: Освоєння техніки медового масажу.

Косметичний масаж обличчя

Застосування прийомів класичного масажу та їх інтерпретацій в зоні декольте, шиї та обличчі.

 В ході курсу також розглядались такі теми, як:

  • Схема побудови масажу спини і всього тіла.
  • Вступ в основи SPA-процедур.
  • Ергономіка масажиста (ефективність використання власного тіла та правильність пересування у просторі під час роботи з пацієнтом, організація робочого місця, підбір засобів для масажу).
  • Професійна етика масажиста (основні правила взаємодії з пацієнтами).
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.