На ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі продовжується профорієнтаційна робота

8098

В Запорізькій області проходить місячник профорієнтації для майбутніх абітурієнтів.

За сприяння Мелітопольського центру зайнятості на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи № 15 представники нашого факультету, а саме, завідувач підготовчого відділення Олена Михайлівна Денисова, фахівець підготовчого відділення Юлія Анатоліївна Парасюк та завідувач кафедри фінансів, менеджменту та банківської справи Олександр Олександрович Шапуров, зустрілися з учнями 11 класів всіх загальноосвітніх закладів міста.

Ціллю проведення таких заходів є профорієнтаційна робота, що має на меті допомогти старшокласникам у їх професійному самовизначенні, сприяти формуванню їх мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії, надавати всім охочим актуальну та корисну інформацію про напрями підготовки, умови отримання вищої освіти та перспективи майбутнього працевлаштування.

Так, під час зустрічей представники факультету ознайомили учнів 11 класів з освітніми можливостями факультету, розповіла їм про переваги навчання саме на Економіко-гуманітарному факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі, ознайомила з особливостями вступної кампанії 2014 року, звернула увагу одинадцятикласників на зміни, що відбулись в «Умовах вступу до вищих навчальних закладів у 2014 році». Також усі школярі отримали інформаційні буклети факультету. Особливу увагу майбутніх абітурієнтів звернули на необхідність якісної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Також майбутніх абітурієнтів запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 30 березня 2014 року.

Учні шкіл та їхні вчителі виявили неабияку зацікавленість отриманою інформацією.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.