Дизайнери у студії-інтер’єру “Vera Dekor”

DSCF9556

20 березня 2014 року для студентів-дизайнерів була організована зустріч  із гостинною власницею студії інтер’єру «Vera Dekor» Дегтяренко Вірою Сергіївною.

Віра Сергіївна звернула увагу на те, що дизайн інтер’єру – це не тільки краса й затишок, але й настрій і пристрасть його хазяїв. Безумовно, кожний вирішує сам, який ремонт йому потрібний, але втілювати ці ідеї й створювати свій інтер’єр краще разом із професійним дизайнером.

Люди, що прагнуть створити гармонічний інтер’єр, як у житлових приміщеннях, так і в офісних повинні прагнути до сполучуваності кольорів, що переважають у навколишньому оточенні. Колір – одне з ефективних засобів оформлення інтер’єру, за допомогою якого можна досягти високої його виразності. Однак колір не тільки визначає художні якості інтер’єрного дизайну, але й допомагає створити більш сприятливі умови для життя й діяльності людини, його здоров’я й настрою. Говорячи про роль кольору в інтер’єрі, слід мати на увазі не тільки поверхні стін, підлоги, стелі, але й предмети оточення. Потрібно пам’ятати, що всі кольорові плями працюють на образ інтер’єру разом, і включаючи невеликі предмети, диванні подушки, картини, вази. Виявляють певний психологічний вплив на людину. Особливі вимоги до кольорів в дитячих кімнатах, де діти повинні себе почувати затишно й комфортно.

Віра Сергіївна розповіла багато цікавих фактів з життя дизайнерів. Студенти-дизайнери були в захваті від зустрічі!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.