Всесвітній день фізичного терапевта

8 вересня – Всесвітній день фізичного терапевта (фахівця з фізичної реабілітації), який вперше відзначався в Україні. Цей день дає можливість фахівцям даної сфери підвищити обізнаність широких мас населення про ключову роль реабілітації в підтримці здоров’я і відновлення незалежності людей, які втратили рухові функції внаслідок травм або хвороб.

Цей день стали відзначати з ініціативи Всесвітньої конфедерації фізичних терапевтів (WCPT) в 1996 році. WCPT – всесвітня організація, яка об’єднує 300 тисяч професіоналів з фізичної реабілітації з 101 країни. Україна з 2010 року є асоційованим членом WCPT, що дає можливість українським фахівцям підвищувати свою кваліфікацію за кордоном, спонукає професійні та громадські об’єднання до пропаганди рухомий життя. Девізом Дня реабілітолога в цьому році стала тема «Внесок фізичних терапевтів (фахівців з фізичної реабілітації) в активне старіння».

Цього року до святкування долучилися студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області. З самого ранку студенти в білих халатах та емблемами вітали друг друга, а під час великої перерви мали змогу насолодитися гарячим чаєм та смаколиками.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.