Привітання з Днем програміста

День програміста – неофіційне свято програмістів, яке відзначають на 256-й день року. Число 256 (два у восьмій ступені) обрано тому, що це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта.

Програміст – звучить не просто гордо, а й прибутково та престижно. Сьогодні вони можуть робити таке, що кілька десятиліть тому людство не могло навіть уявити. Все, з чим ми стикаємося за комп’ютером – результат роботи програмістів. Крім того, практично кожний електронний пристрій – від пульту дистанційного керування до складного промислового устаткування з програмним керуванням – проходить крізь руки цих спеціалістів.

Програмування поєднує в собі елементі мистецтва, науки, математики та інженерії. А для людей не посвячених – ще й трохи магії. Як інакше пояснити те, що набір символів перетворюється на зображення, ігри, сайти та різноманітні програми.

В День програміста дружній колектив Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області, бажає цифровим гуру, щоб робочий код в житті був злагодженим і точним, а компіляторами долі були здоров’я, успіх та благополуччя.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.