З Днем народження улюблене місто!

Цього року наше рідне місто Мелітополь святкувало своє 234-річчя! Основні заходи, пов’язані зі святкування проходили в неділю. Колектив викладачів та студентів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області традиційно приймає участь у святкуванні Дня міста.

Яскрава фотозона, яку зробили студенти факультету допомогла всім бажаючим зробити оригінальні фото. Запальний флешмоб не залишив осторонь гостей свята, які долучались до танців разом зі студентами та викладачами. Також був проведений майстер-клас зі скрапбукінгу, де діти та дорослі навчились виготовляти листівки та блокноти власноруч. Веселощі та святковий настрій не змогла зіпсувати навіть похмура погода!

За активну участь у EXPO-просторі «Мелітополь навчальний, промисловий, діловий» Економіко-гуманітарному факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області було оголошено подяку від імені керівництва міста, яку вручили декану факультету, кандидату технічних наук, доценту Адоньєву Євгену Олександровичу.

Дякуємо найактивнішим студентам факультету за допомогу в організації заходу! Бажаємо зберегти гарний настрій та бадьорість духу до наступного свята!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.