Подорож до таємниць Кам’яної Могили!

Незвичайним нагромадженням каміння посеред приазовському степу цікавилися кочівники, археологи і нацисти. З ним пов’язували вибухи в Новобогданівці і дивні випадки смерті дослідників. Але таємниця Кам’яної Могили досі повністю не розкрита. Не залишились байдужими і студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області. Дочекались гарного сонячного дня, прихопили смачненьке (чи то для себе, чи то пригостити древніх богів) та вирушили в подорож.
Приклавши значних фізичних зусиль та проявивши шалену витримку, автобусом дістались до села Терпіння. Там чекала перша цікавинка – Цілющі джерела. У зв’язку з вмістом іонів срібла, вода в джерелах не псується і довго зберігає свої цілющі властивості.
Саме село Терпіння, яке вражає своєю незвичайною назвою, має багату духовну спадщину. Колись тут жили староруські сектанти з Катеринослава і Тамбова. Сюди навіть приїжджав імператор Олександр I, який вирішував долю колоністів, яких в цю місцевість привернула не просто смачна питна вода, а й її відмінні цілющі властивості. Остаточно ж облагородили Терпіннівського джерела прийшли в цю місцевість в 90-х роках ченці. Крім цього, в Терпіння ми побачили 450-річний дуб, про що свідчить розташована поруч з ним табличка.


Далі наш шлях пролягав через поле вздовж ріки Молочної до самої Кам’яної могили. Незвичайна енергетика, величезна кількість збережених петрогліфів, знакова писемність, схожа не тільки з шумерською та єгипетською цивілізаціями, а й з писемністю міста Чатал-Гуюк і трипільської культури, множинні загадки в настінних малюнках і символах – і все це Кам’яна могила, одне із най загадкових місць на землі .
Уфологи стверджують, що цей містичний «кам’яний острів» має найпотужнішу енергетику. Не дарма сюди приїжджав сам Далай-лама: після кількох годин медитації на жертовному камені він підтвердив, що Кам’яна Могила – це справжній енергетичний центр.
Розташування Кам’яної Могили не випадкове – ця територія має особливу енергетику. На поверхні Землі вихід такої особливої енергії реєструється аерозйомкою у вигляді кілець. Потужну енергетику загадкової гори доводять і часті поломки різних дослідницьких приладів, відеоапаратури, а також регулярні збої в їх роботі. Останні дослідники згадують: «Так, дуже часто техніка сама включалася і вимикалася. Люди ж, котрі перебувають поруч з горою, відчувають особливі почуття радості і щастя». Але все ж вчених в першу чергу цікавлять таємні знаки і символи цього місця, адже саме в них дослідники бачать розгадки таких древніх культур, як шумерська, єгипетська та трипільська! Бачили і ми ці знаки, але розгадати їх нажаль не змогли.
Кам’яна Могила, продовжує приховувати величезне число загадок, відповіді на які можуть бути не менш цікавими, ніж розкопки Трої. Кам’яна Могила – це грандіозний древній архів, прочитавши який, можна пролити світло на справжню історію цивілізацій.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.