Круглий стіл «Здоровий спосіб життя. Режим харчування та його значення для здоров’я людини»

В рамках тижня здоров’я для студентів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» був проведений круглий стіл на тему «Здоровий спосіб життя. Режим харчування та його значення для здоров’я людини».

Основна мета засідання круглого столу – ознайомити учасників засідання зі значенням режиму харчування для здоров’я людини, особливості складання меню та вибору страв для сніданку, обіду та вечері та обміну думками щодо значення правильного харчування для здоров’я людини, особливо молоді – майбутнього нашої України.

Розпочавши засідання круглого столу, зупинилися на питанні їжі та здоров’я людини. Здорову атмосферу нації формують: високий рівень духовної культури, міцні сімейні традиції, здорова екологічно – чиста національна їжа, національні традиції, висока домашня культура народу, передача всіх національних надбань з покоління в покоління. Від правильного харчування залежить розумова і фізична працездатність людини, розвиток і ріст організму людини, попередження захворювань, можливість продовження життя.

Всі учасники засідання активно взяли участь у обговоренні теми круглого столу. Студенти підготували повідомлення з різних питань.Зокрема, у своїх виступах-повідомленнях зупинилися на режимі харчування та його значенні для здоров’я людини. Режим харчування включає кількість прийомів їжі, інтервали між ними, розподіл калорійності добового раціону між окремими прийомами їжі; зупинилася на правилах здорового харчування, а саме: не їсти занадто багато; не їсти жирної їжі. Дієта, багата на волокно, свіжі фрукти і овочі містить невелику кількість жирів і є найбільш безпечною. Зупинились на загальних порадах щодо раціонального харчування та вимог до харчового раціону, щодо поживних речовин, які містяться в харчових продуктах. Вода відіграє важливу роль у життєдіяльності організму і її потрібно споживати протягом доби не менше 2,5-3 літрів. З мінеральних речовин важливим продуктом є сіль, без якої організм не може функціонувати (2-3 грами), але надлишок солі призводить до  хвороб. Людина повинна  споживати  вуглеводи, білки, жири і вітаміни, які містяться в продуктах харчування.

Розповіли про правила складання меню, виборі страв для сніданку, обіду та вечері і наголосили, що основна умова правильної організації харчування – раціональний розподіл продуктів і підбір страв протягом дня.

Ніхто зі студентів не залишився байдужим до засідання круглого столу. По закінченню засідання учасники круглого столу обмінялися думками щодо здорового способу харчування.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.