Акція «Посади дерево»

DSC_0804

З 7 по 11 квітня 2014 року в місті проходить щорічна акція «Дерево доброї волі». Нашому факультету було виділено 50 саджанців клена й в’яза для озеленення прилягаючої території навчального закладу.

Акція була організована за підтримки відділу з розвитку промисловості й екології Мелітопольської міської ради, яка виділила саджанці для посадки.

Тому 8 квітня 2014 року студентами спеціальностей «Здоров’я людини», «Інформатика» і «Менеджмент»  Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі стартувала акція “Посади дерево”, спрямована на збереження навколишнього середовища. З превеликим ентузіазмом студенти, а також співробітники факультету висаджували різні саджанці на території навчального закладу.

Завідувач адміністративно-господарської частини факультету Ліпман Д.С. відзначив: «Щоб пройти навіть саму довгу дорогу, завжди треба зробити перший крок. Нехай поки, студенти, озеленяючи територію рідного факультету, роблять маленькі кроки. Поки студенти будуть навчатися, з ними разом будуть рости дерева, і напевно всі будуть згадувати ці моменти. Ми сподіваємося, що вже це покоління ніколи не нашкодить природі, з повагою й любов’ю буде ставитися до всього, що їх оточує».

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.