Кураторська екскурсія виставкою «МАЙДАН: ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ»

На початку жовтня студенти  спеціальності «Дизайн» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області, мали можливість відвідати мандрівну виставку студентських робіт Навчально-творчої майстерні графічного дизайну професора Віталія Шості Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури «МАЙДАН: ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ». Ознайомлення з роботами викликали жвавий інтерес та бажання дізнатись більше вже з професійної точки зору. Тому вони не змогли не скористатись унікальною можливістю почути з перших вуст історію створення робіт, представлених на виставці, та ще й поспілкуватись з метром дизайнерського світу – професором Віталієм Шостею!

Віталій Шостя – професор, член-кореспондент Національної академії мистецтв України, народний художник України, заслужений діяч мистецтв України. Майже 30 років керує майстернею графічного дизайну НАОМА професора Віталія Шості , твори студентів і випускників якої стали матеріалом для виставки.

На виставці «МАЙДАН: ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ» представлено:

“Карби Майдану” – експериментальний артбук із металу, побудований на “рубаних” ритмах різноформатних сторінок. За концепцією авторки Віри Риліної, цей проект поєднує та синтезує тактильні характеристики міці й ваги слова з металом.

“Автограф Майдану” – серія акцидентних абеток, де авторка Ольга Кисельова використовує прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями в різний спосіб і на різному матеріалі.

“Апостоли гідності. Відважний щит України” – серія з 12 плакатів від Марини Шевчук, авторки масштабної фотосесії об’єктів Майдану. Вона поєднує, вишиковує стрій щитів – уособлення захисників Майдану поряд зі священними гаслами-посланнями, які були сенсом життя героїчних оборонців.

“Це – медіавійна” – серія композиційно досконалих і тонально агресивних плакатів Марини Лукашенко. Авторка викриває цинічну політику Росії у використанні інформаційної зброї, яка деформує свідомість населення передусім країни-окупанта.

Спілкування було жвавим та пізнавальним. Окрім масиву корисної та цікавої інформації студентам Віталій Костянтинович подарував каталог виставки.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.