HALLOWEEN. СВЯТО ЧУДЕРНАЦЬКИХ КОСТЮМІВ ТА ГРИМУ.

31 жовтня студенти та викладачі Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області святкують стародавнє кельтське свято – Halloween.

Назва Halloween походить від виразу All Hallow’s Eve, що розшифровується як All Hallowed Souls Eve – меса всіх святих, або переддень Дня всіх святих. Хеловін як ніяке інше свято багате традиціями, спрямованими на те, щоб умилостивити душі покійних і переконати їх не чинити зла живим. У язичницькі часи вірили, що в ніч на Хеловін межа, яка відокремлює світ живих від світу мертвих, стає настільки тонкою, що душі померлих безперешкодно проходять у наш світ. У християнську епоху Хеловін був переосмислений у новому релігійному контексті: в VII столітті Папа Боніфацій IV затвердив 1 листопада як День всіх святих, а 2 листопада стало Днем душ – днем поминання всіх померлих. При цьому Хеловін не втратив його своєрідної символіки.

В холі факультета традиційно було дуже моторошно та страшно… Студенти організували Виставку гарбузів, де гарбузи були від моторошних до няшних. Розпочалось святкування квестом, в котрому приймають участь всі студенти та шукають щось таємниче та незрозуміле, а завершилось – переглядом фільму жахів.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.