Вітаємо з Днем студента!

Дорогі студенти, випускники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоді Дня студента – свята молодості, свята тих, хто відчуває невтомну спрага знань і пошуку: молодих, енергійних, креативних, сповнений свіжих ідей і надій. Українські студенти двічі на рік відзначають цей день. Тобто є привід ще раз оцінити свою роль в становленні держави.

Зараз у кожного з вас формується світогляд, відбувається становлення як фахівця. Тому намагайтеся почерпнути якомога більше знань, корисного та пізнавального.

Хай навчання на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області стане для всіх Вас першою та надійною сходинкою у щасливе та гідне майбутнє! Щиро сподіваюсь, що студентські роки залишаться у Вашій пам’яті яскравими, насиченими подіями, знаннями, а друзі, набуті зараз, залишаться поруч на все життя!

Бажаю Вам гарної долі, енергійного творчого життя, міцного здоров’я, яскраве ідей та відкриттів, щасливої студентської юності, успіхів у навчанні і творчості, стрімкого підйому науковими сходинками до вершин знань і самоствердження! Навчання – це важка щоденна робота і дається вона лише тим, хто наполегливо працює і ставиться до цього серйозно та відповідально.

Тож нехай Вам завжди щастить на всіх життєвих дорогах!

З найкращими побажаннями,

декан ЕГФ ЗНУ                                                           Є.О. Адоньєв

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.