Екскурсія студентів до фітнес-клубу «SHARON»

В рамках навчальної практики, студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області з ознайомчою екскурсією відвідали фітнес-клуб «SHARON».

Фітнес-клуб «SHARON» в м. Мелітополі – один з найпопулярніших спортивних центрів. Тут можна не тільки поліпшити фігуру, а й чудово відпочити з користю для здоров’я.

Фітнес-клуб «SHARON» був заснований у 2014 році як унікальний спортивний комплекс, що поєднує в собі професійні тренування, лікувальні і салонні процедури. Фітнес-клуб «SHARON» надає відразу кілька ексклюзивних послуг: фіто-бар, масажний кабінет, фінська сауна, фітнес-зал.

Відвідуючи фітнес-клуб «SHARON», у кожного є можливість пройти ефективні процедури по догляду за тілом. Щотижневі тренування з фітнесу не будуть настільки банальні, адже їх можна доповнити такими приємними і корисними процедурами як масаж спини, антицелюлітний масаж, «оксамитова шкіра» (скраб).

Фітнес-клуб «SHARON» щодня проводить такі види занять: класичний фітнес, йога, пілатес, йогалатес, ZUMBA.

Особлива атмосфера затишку і комфорту зробить кожне заняття у фітнес-клубі «SHARON» легким і захоплюючим. Ви отримуєте гарний настрій, бадьорий дух та покращити самопочуття!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.