Екскурсія студентів до фізіотерапевтичних кабінетів КУ «Територіальне медичне об’єднання Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»

Днями студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області завітали до фізіотерапевтичних кабінетів КУ «Територіальне медичне об’єднання Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради.

Студенти познайомилися з лікарнею, зокрема відвідали фізіотерапевтичні кабінети ЛОР-офтальмологічного, терапевтичного та травматологічного відділень, мали змогу спостерігати за роботою медичного персоналу даних  кабінетів.

Майбутні фахівці з фізичної терапії детально ознайомилися з роботою фізіотерапевтичних кабінетів, в яких опанували проведення процедур електростимуляції, магнітотерапії, ультразвукової терапії, лазеротерапії, УВЧ-терапії, дарсонвалізації, озокеритотерапії, електрофорезу, електросонтерапії, процедури тубус-кварц, небулайзерної терапії.

Задоволеними залишились всі, і «екскурсоводи» і «екскурсанти». Хтозна, може в той день лікарня зустрічала своїх майбутніх фізичних терапевтів та масажистів.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.