Екскурсія до Територіального центру соціального обслуговування

Днями студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі з ознайомчою екскурсією відвідали Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради.

Територіальний центр здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, що перебувають у складних життєвих обставинах і  потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, в умовах денного перебування.

Соціальні послуги спрямовані на підтримання життєдіяльності і соціальної активності самотніх непрацездатних громадян, які не мають працездатних рідних, що повинні забезпечити їм догляд та допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку.

Одним з основних завдань Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є виявлення та облік самотніх непрацездатних громадян та інвалідів у м. Мелітополі.

Територіальний центр соціального обслуговування окрім соціальних послуг для мешканців міста надає кваліфіковану психологічну допомогу та реабілітаційні послуги у вигляді лікувальної фізичної культури.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.