Бесіда «Здорова молодь – здорова нація»

У всі часи люди особливу увагу звертали на своє здоров’я, піклувалися про нього, винаходили все нові й нові ліки від хвороб і способи зміцнити свій організм і залишатися бадьорими на довгі роки.

Наші предки вважали, що хвороби людям приносять злі духи, або чорні сили. Ще хвороби пов’язували із карою богів, рятуючись від якої, люди намагалися задобрити їх дарами і жертвами.

Серед своїх богів давні греки з особливою шаною ставилися до бога лікування Асклепія та його доньок — Гігієї та Панацеї (звідси назва галузі медицини — гігієна), а друга лікувала та зцілювала людей (звідси вислів: «Панацея від усіх бід»).

12 березня 2019 року викладачами кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації для студентів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області була проведена бесіда «Здорова молодь – здорова нація».

Мета бесідиознайомити студентів із визначенням понять «здоров’я», «здоровий спосіб життя»; визначити залежність здоров’я людини від соціальних, кліматичних умов, зовнішніх факторів, впливу шкідливих звичок;  виховувати прагнення берегти своє здоров’я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя.

У ході бесіди студентів ознайомили з визначенням понять «здоров’я», «здоровий спосіб життя», визначили компоненти здорового способу життя, виявили чинники, від яких залежить здоров’я людини.

Наприкінці бесіди зі студентами провели вправу «Коло здоров’я», гру-змагання «Хто швидше?» та створили колаж-проект «Активне творче життя».

Наприкінці заходу викладачі подякували аудиторії за активність та прагнення до ефективної взаємодії. Своєю чергою, учасники заходу оцінили його як не лише цікавий, але й дуже корисний.

Бережіть здоров’я, зміцнюйте і примножуйте його. І пам’ятайте, що здоров’я — найцінніший скарб, і від вас залежить, чи зумієте ви зберегти його на довгі роки. Саме від нас з вами залежить здоров’я нації.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.