Фізкультхвилинка «Бути здоровим, жити активно – це стильно, позитивно»

Одним із основних завдань держави у галузі освіти є турбота про здоров’я нації, виховання фізично загартованого підростаючого покоління. Особливо гостро це завдання постає сьогодні у зв’язку із зростанням гіподинамії молодого покоління, зумовленої подальшою інтенсифіка­цією їх розумової праці, з одного боку, і зниженням рухової активності, з ін­шого (менше грають в рухливі ігри через прив’язаність до телевізора і комп’ютера).

За таких обставин планомірне та систематичне проведення фізкультурно-оздоровчої роботи є надзвичайно важливою умовою подолання зазначених негативних тенденцій у сфері життєдіяльності сучасної молоді.

Виявивши перші ознаки перевтоми, необхідно робити перерви, під час яких можна виконувати нескладні фізичні вправи. Такі перерви під час заняття (фізкультхвилинки, фізкультпаузи) сприяють поліпшенню функціонування мозку, відновлюють тонус м’язів, що підтримують правильну поставу, позбавляють напруження з органів зору і слуху, з утомлених від письма пальців.

Фізкультхвилинка містить 3-4 вправи, що добре знайомі всім і легкі для виконання. Кожну вправу виконують 3-4 рази в середньому темпі. Тривалість фізкультхвилинки – 2-3 хв.

Днями студентський актив Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі провели для студентів фізкультхвилинки під час навчальних занять протягом дня.

Викладачі кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації разом з найактивнішими студентами підібрали вправи таким чином, щоб протягом дня цілеспрямовано навантажувалися і розслаблялися різні групи м’язів: плечового пояса, спини, тазостегнових суглобів. Також у комплекс були включені вправи для відпочинку очей, дихальні вправи, вправи на координацію рухів.

Мета проведення фізкультхвилинок – сприяти оздоровленню молодого покоління. Вони знімають втому, нормалізують увагу й активність, відновлюючи сили, робочий настрій, почуття бадьорості й свіжості, підвищують дисциплінованість.

Студенти із задоволенням виконували всі вправи!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.