Студенти приєдналися до флешмобу «Lots of socks»

Вдягнути різнокольорові шкарпетки та підтримати «сонячних людей». Сьогодні, у День людей із синдромом Дауна, у світі стартував традиційний флешмоб «Lots of socks». Його мета – привернути увагу до особливих людей та продемонструвати їм свої підтримку. У непарних шкарпетках на навчальні заняття прийшли і студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області.

Прийти у шкарпетках різного кольору наші студенти вирішили не випадково. У такий спосіб сьогодні у всьому світі намагаються підтримати «сонячних людей».

«Надягаючи різні шкарпетки, ми розуміємо, як це відрізнятися від інших і бути під пильною увагою і може інколи недобрими поглядами важливо долучитися і показати, що тобі не байдуже» – сказали студенти 1 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

21 березня щороку у світі стартує флешмоб «Lots of socks». Дата вибрана не випадково. Адже у людей із синдромом Дауна в 21 парі хромосом з’являється додаткова 3. Україна у всесвітньому флешмобі бере участь вже п’ятий рік поспіль. Організатори кажуть: щороку людей, які долучаються до акції, стає дедалі більше.

Сьогодні «сонячні люди» – це актори, спортсмени, музиканти, моделі, дизайнери та навіть ведучі на телебаченні. І насправді немає професії, яку б вони не змогли опанувати. Чи мистецтва, в якому б не реалізувалися!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.