Студенти-дизайнери відвідали святкову виставку «Весняна палітра»

Днями, в рамках вивчення дисципліни «Живопис» студенти спеціальності «Дизайн» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області відвідали у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї надзвичайно світлу, сонячну, святкову виставку «Весняна палітра» від арт-студії «Вільний художник».

Арт-студія «Вільний художник» існує в м.Мелітополі вже два роки, існує завдяки бажанню творити людей різних професій і різного віку – від 5 до 67 років, яких об’єднує одна любов – любов до прекрасного, до живопису! Все починалося з невеличкої групи ентузіастів, серед яких Юлія Кафо, Олександра Ласкіна, Євгенія Жигірь. Учасники проводять пленери, влаштовують майстер-класи, допомагають один одному розвивати свій талант, знайти свій стиль, розкрити свою індивідуальність, віднайти власний спосіб художнього вислову під керівництвом вчителів та наставників, зокрема Наталії Слушаєвої. Шляхи цього захопливого пошуку студенти побачили у 75 роботах, представлених на виставці.

Студенти не залишилися розчарованими. Виставка всім дуже сподобалась і про це свідчить їхнє враження. Вони побажали всім поціновувачам мистецтва відвідати виставковий зал Мелітопольського міського краєзнавчого музею!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.