Заняття з елементами тренінгу «Культура спілкування та управління конфліктами в групі»

Головна особливість спілкування – взаємодія. Процес спілкування охоплює соціальну взаємодію членів суспільства – їх спільну діяльність, інтеракцію і власне комунікацію. Упорядкованість досягається за допомогою правил і норм, які регулюють характер спілкування залежно від його мети і засобів. Спілкуючись, люди повинні рахуватися із соціальними нормами, звичаями, традиціями, що існують у даному суспільстві, колективі.

Від того, як люди розмовляють між собою, залежить настрій, стан нервової системи, благополуччя і спокій у сім’ях, колективах. Нарешті, від манери спілкування багато в чому залежить успіх у роботі.

Володіючи нормами культури спілкування, людина зможе уникнути багатьох проблем, конфліктів, швидше досягне життєвих цілей.

Зіткнення інтересів, позицій та думок постійно виникають у суспільстві. Неминучість виникнення таких суперечностей є проявом закону єдності та боротьби протилежностей, одного з класичних законів розвитку. У наш час умови життя людей часто і швидко змінюються, іноді кардинально, а слова «стрес» і «депресія» відомі багатьом ще з шкільної парти.

28 березня 2019 року для студентів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області провели заняття з елементами тренінгу «Культура спілкування та управління конфліктами в групі».

Мета заняття – розширити знання студентів про конфлікт; показати ефективні шляхи розв’язання конфліктних ситуацій; навчити використовувати в спілкуванні з іншими людьми тактику співробітництва, знаходити конструктивні способи розв’язання проблемних ситуацій; формувати у студентів почуття єдності з колективом, спонукати їх до роботи над собою; сприяти взаєморозумінню в групі, виховувати повагу до одногрупників і однокурсників, а також почуття відповідальності за свої слова і вчинки.

Тренінг пройшов у злагодженій та дружній атмосфері. Студенти отримали позитивні емоції, дізналися більше інформації про конструктивні способи розв’язання проблемних ситуацій.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.