Врятуємо разом Катерину Радєву!

WWJ3qVAMY50

9-літня життєрадісна дівчинка прагне жити як усі нормальні діти. Але в неї важка недуга – нейробластома.

Радєва Катерина народилася здоровою й гарною дівчинкою. На радість батькам росла допитливою й активною дитиною. У 2011 році Катерина пішла в перший клас, навчання їй давалася легко. От тільки дівчинка на очах почала худнути й скаржитися на біль у ніжках й утому. Але всі ці факти списували на велике навантаження. Перший клас для дитини, що не відвідувала дитячий садок – це важко.

На початку грудня 2011 року у дитини почала підніматися температура тіла. Батьки звернулися до лікарні, здали аналізи. У крові показник ШОЕ був значно завищений, а через тижні три в області живота з’явилося ущільнення. З підозрою на нейробластому, дівчинку направили в обласну дитячу лікарню. У відділенні хірургії Запорізької обласної лікарні Катерину узялися оперувати, але вилучити пухлину не вийшло, через велику кровотечу. Тому, зробили відкриту біопсію.

Після чого, дитина потрапила в реанімацію. Батько дівчинки відіслав її аналізи в Національний інститут раку в Київ, де підтвердили діагноз – нейробластома. Київські лікарі розписали протокол лікування. Так дівчинка пройшла 4 курсу хіміотерапії. Після кожного курсу лікування, дитина впадала в кому.

5 червня 2013 року дівчинку відправили до дитячого відділення Національного інституту раку у Києві. Катерині довелося пройти ще 4 курсу хіміотерапії, дівчинка їх перенесла поза комою. Наприкінці жовтня 2013 року була зроблена операція по видаленню пухлини, яку провели лікарі НДІ Дитячої онкології й гематології Російського онкологічного наукового центру РАМН Москва.

Навесні 2013 року Катерина пройшла MIBJ-сканування в Москві й комп’ютерну томографію органів черевної порожнини. Аналізи показали, що в організмі ще присутні залишкові клітини пухлини. На початку жовтня дівчинка пройшла консультацію у свого лікаря у Києві.

Результати томографії показали, що вона ще потребує подальшого лікування, у дівчинки рецидив. Пухлина не повністю знищена і її ріст почався знову. Але батьки не збираються опускати руки, незважаючи на те, що на Україні Катерині вже нічим не можуть допомогти. Німецька клініка в місті Грайфсвальд погодилася допомогти в лікуванні. Але величезна сума є не реальною для батьків Катерини.

Саме тому 8 квітня 2014 року студенти та співробітники Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі зібрали кошти для допомоги Катерині Радєвій.

Давайте не залишимо дівчинку й допоможемо їй усе разом подолати важку хворобу!

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанк

Рахунок: 5168 7420 6545 1456

Отримувач: Радєв Валерій Георгієвич

Призначення: благодійна допомога на лікування дочки

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.