Студентка факультету увійшла до складу Молодіжного парламенту міста Мелітополя

23 квітня 2019 року м. Мелітополь з робочим візитом відвідав заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. В рамках візиту заступник міністра був присутній на установчих зборах Молодіжного парламенту, який тепер буде працювати в нашому місті.

Президію зустрічі склали: заступник міністра Олександр Ярема, міський голова Сергій Мінько, секретар міської ради Максим Бельчев, а також депутат міської ради Ірина Славова.

Також на зборах були присутні школярі, студенти коледжів та вищих навчальних закладів, представники працюючої молоді м. Мелітополя. Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області представила студентка ІІ курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Анастасія Мажура.

Рішення про створення молодіжного парламенту було прийнято на 46-й сесії Мелітопольської міської ради рівно два місяці тому, 22 лютого 2019 року. Правда, молодь міста працювала над його створенням ще задовго до цього, почавши переймати досвід роботи вже наявних подібних структур ще в 2017 році була створена ініціативна група, яка протягом двох місяців займалася оформленням документів, положень та іншої необхідної документації. Делегатів від навчальних закладів в молодіжний парламент обирали шляхом виборів «на місцях».

Метою створення Молодіжного парламенту є сприяння навчанню молоді принципам місцевого самоврядування, підтримка ініціатив молоді щодо розвиту міста та залучення її в прийняття рішень спільно з міською владою.

Всього до складу молодіжного парламенту м. Мелітополя увійшло 43 особи. Сьогодні їм були вручені посвідчення представників структури I скликання, які будуть дійсні до 2021 року.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.