Студенти факультету відвідали День кар’єри

Напередодні травневих свят на майданчику біля шахової школи, з ініціативи Мелітопольського міського голови Сергія Мінько, провели День кар’єри. Більше 20 підприємств нашого міста представили городянам вакантні посади, і розповіли про переваги роботи в своїх командах.

У цьому році День кар’єри проходив під девізом: «Мелітополь – місто можливостей». Десятки вакансій представили городянам 25 підприємств нашого міста, а деякі для наочності навіть влаштували для усіх охочих екскурсії на свої виробництва. Знайти роботу до душі тут міг кожен, хто дійсно її потребує. На офіційному відкритті свята були присутні представники міської влади, депутатського корпусу, бізнесу, обласного центру зайнятості, тренери і члени громадських організацій, які доклали масу зусиль, щоб це свято відбулося.

День кар’єри в Мелітополі вже став традиційним. Ярмарок вакансій в нашому місті влаштовують в третій раз. Цього року захід досягло ще більших масштабів. Організатори надали всім бажаючим не тільки можливість ознайомитися зі списком вакансій на місцевих підприємствах, але й взяти участь у тренінгах.

Для студентів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області було проведено ознайомчі екскурсії з підприємствами міста та тренінг «Особистий кар’єрний план».

Після того, як офіційна частина була завершена, городяни могли підійти до столів вподобаних підприємств і дізнатися, які вакансії можуть запропонувати. Роботодавці представили широкий спектр посад. Представники відділу кадрів роз’яснювали претендентам переваги роботи на їхніх підприємствах.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.