Студенти привітали ветеранів Другої світової війни

В День пам’яті та примирення, вшановуючи пам’ять загиблим воїнам у Другій світовій війні, студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області привітали ветеранів – Білокурова Анатолія Афанасійовича, Казанського Всеволода Володимировича, Кондратенко Івана Васильовича, Шахбекова Миколу Костянтиновича та Боганець Віру Олексіївну.

У своїй щирій розповіді вони поділилися зі студентами спогадами про дитинство, юнацькі роки, розповідали про страшні жахіття війни, про загибель людей, які стали близькими, закликали молодь добре вчитися, бути гідними громадянами своєї держави.

На завершення студенти факультету поклали квіти до могили Невідомого солдата на Меморіальному комплексі «Братське кладовище».

Для молоді на сьогодні дуже важливими є спогади безпосередніх учасників Другої світової війні, їх особистий погляд на події цієї війни та почуття, які з роками стають більш відчутнішими.

Ці люди є для нас чудовим прикладом того, як потрібно любити життя і свій народ. Вони є зразком справжньої мужності! Низько вклоняємось їм за їхній подвиг!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.