Студенти побували на відкритті інформаційної точки Eurodesk Україна в місті Мелітополі

Вчора, 13 травня 2019 року в м. Мелітополі відбулося довгоочікуване відкриття інформаційної-точки Eurodesk Ukraine / Євродеск Україна.

Інфо-точка Eurodesk – це можливість співпраці з мультиплікаторами Eurodesk та з молоддю для поширення молодіжної інформації про можливості та мобільність.

Євродеск Україна підписали договір про співпрацю з міською адміністрацією м. Мелітополя. Секретар міської ради Максим Бельчев висловив стурбованість високим рівнем еміграції молоді та підкреслив потребу мобільності як можливості приносити новий досвід та практики в м. Мелітополь, де молодь завжди готові підтримати. Депутат міської ради Ірина Славова наголосила на потребі активно працювати з питанням молодіжної інформації та участі.

Національні координатори Євродеск Україна – Aнастасія Коломієць та Андрій Колобов розповіли про проект та історію розвитку в Україні, привідкрили завісу нових інструментів національної онлайн платформи Євродеск. А, мультиплікатор Андрій Веселов замотивував молодь бути відкритими для можливостей та не боятись бути мобільними!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.