Представники факультету стали учасниками креативного формату спілкування «Світове кафе»

Щодня спільними зусиллями міської влади, підприємств, громадських організацій і активних городян у м. Мелітополі удосконалюються умови, які дозволяють зробити наше місто більш відкритим для його мешканців. Черговим прикладом слугує ідея розміщення електронного кабінету мешканця м. Мелітополя.

Можливості його створення та варіанти наповнення обговорили 21 травня 2019 року у конференц-залі ПК ім. Шевченко відбувся мозковий штурм для напрацювання концепції, яким повинен бути електронний кабінет мешканця м. Мелітополя. На заході були присутні представники різних сфер діяльності – як структурних підрозділів виконкому, так і бізнесу, депутатського корпусу, громадськості, представників Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області. А сама зустріч проходила в нестандартному і креативному форматі спілкування – «Світове кафе».

Розповісти про прозорість та відкритість місцевої влади до мелітопольців на захід завітали заступники міського голови Іван Федоров та Сергій Прийма. Також учасниками “світового кафе” стали керівник проекту ГО «Структура» Дмитро Федорій та керівники проектів компанії «Labidesk» Іванна Бочкова та Олексій Бочков. Модератором заходу виступила депутат Мелітопольської міської ради Ірина Славова.

Сьогодні Мелітополь стоїть на порозі створення чергового зручного та сучасного інструменту – електронного кабінету мешканця м. Мелітополя, який буде розміщений на офіційному сайті Мелітопольської міської ради. Завдяки такому онлайн-кабінету кожен мелітополець зможе отримати вичерпну інформацію про життєдіяльність улюбленого міста швидко, прозоро і доступно.

Про те, які саме кроки задля цього вже зроблені та які будуть реалізовані найближчим часом, розповів заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров. Він повідомив про початок роботи над розробкою нового сайту виконавчого комітету Мелітопольської міської ради. Наразі його важливим доповненням може стати онлайн-кабінет користувача.

Протягом зустрічі присутні поділились на групи та обговорили, яким буде наповнення майбутнього електронного кабінету. Учасники змогли конструктивно обмінятися думками і знайти виважене рішення. Вже 22 травня 2019 року відбудеться засідання робочої групи, у ході якого концепція кабінету мелітопольця буде затверджена та віддана розробнику.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.