Участь представників факультету у проекті «Український Букет Народів»

21 травня 2019 року, у Всесвітній день культурного різноманіття, у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація проекту “Український Букет Народів”.

На презентації були присутні ЗМІ, представники влади, краєзнавці, представники шкільної та позашкільної освіти, Спілки ветеранів АТО Мелітополя, митці, представники національно-культурних товариств міста, представники благодійних організацій, громадських спілок та туризму міста, представники різних релігійних конфесій, активні громадяни та представники Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області.

З привітальними словами до учасників звернулися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сергій Прийма, радник міського голови з питань інтеркультурної інтеграції Мелітополя Людмила Афанасьєва та спікери заходу: Михайло Семікін – начальник відділу культури, Лейла Ібраімова – директорка Мелітопольського міського краєзнавчого музею, Анна Бахрах – голова Мелітопольської єврейської общини, Тетяна Однорог – голова громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший».

Під час презентації гостям заходу розповіли про організаторів та партнерів проекту «Український Букет народів», про те, як він зможе об’єднати громадян різного соціального та етнічного походження і підкреслити культурне розмаїття у місті, про заходи, які відбуватимуться в рамках проекту, про путівник, який підсилить інтеркультурний імідж міста, туристичну привабливість та стане інструментом представлення Мелітополя на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Після презентації на всіх чекало неформальне спілкування і всі отримали чудовий фітбек у вигляді прояву зацікавленості проектом, запитань та прохань запрошувати на наступні заходи.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.