Науковий семінар «Фізична терапія при порушеннях (переломах) опорно-рухового апарату»

3 червня 2019 року кафедра здоров’я людини та фізичної реабілітації провела студентський науковий семінар «Фізична терапія при порушеннях (переломах) опорно-рухового апарату». 

До участі в науковому семінарі було обрано 15 доповідей студентів з проблемних питань, які стосувалися методів фізичної терапії при пошкодженнях (переломах) ОРА, травмах хребта, пошкоджень (переломів) верхніх та нижніх кінцівок, переломів кісток тазу, переломів суглобів.

Семінар розпочався вступним словом декана Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області Адоньєва Євгена Олександровича, який зазначив регламент доповідей і побажав розпочати наукову роботу студентам 1-4 курсів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

У заключній частині семінару слово було надано заступнику декана з науково-педагогічної та навчальної роботи Денисовій Олені Михайлівни, яка зазначила цікавість доповідей для наукової роботи і побажала подальшого розвитку в науці, і оволодінню своєю спеціальністю на професійному рівні.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.