Участь у щорічному фестивалі «Черешнево»

7 червня 2019 року у м. Мелітополі відбувся щорічний фестиваль «Черешнево». Восьмий фестиваль «Черешнево» стартував від площі  барвистим парадом, в якому взяли участь сотні мелітопольців і гостей міста. Цього року парад очолювали байкери, слідом за якими їхали велосипедисти. За ними слідував квадроцикл, на якому їхали два супер-героя фестивалю: «Саме Той» та «Саме Та». За ними пройшла колона мелітопольців різного віку, які були одягнені в барвисті тематичні вбрання. Очолював цю колону ще одна героїня свята – королева Черешня. Замикали парад мелітопольці, які прийшли на свято без костюмів. Не обійшлось на цьому святі і без студентів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі, які вітали гостей фестивалю та дарували їм вітання та листівки з побажаннями.

Далі свято продовжилося в парку культури і відпочинку імені М. Горького, де біля фонтану мелітопольці взяли участь в флешмобі.

Потім гості свята перемістилися до сцени, яку встановили біля «Поляни казок». Тут учасники фестивалю демонстрували свої оригінальні костюми, за які отримували подарунки від організаторів.

Кожен з гостей свята міг знайти собі заняття до душі. Городяни брали участь в різноманітних майстер-класах та іграх, фотографувалися біля святкових фотозон і купували продукцію місцевих виробників.

Традиційно всі бажаючі могли поласувати морозивом зі свіжозвареним черешневим варенням.

А яскравим завершенням свята стало бармен-шоу «Черешневий пунш» від чемпіонів України Івана Морозова і Артура Деменюка. Далі мелітопольців і гостей міста розважали кавер-група LA-LA-BAND і шоу барабанщиків Rhythmmen.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.