Семінар «Як створити свій блог?»

Одним із перспективних і результативних напрямків використання сучасних інформаційних технологій є комп’ютерні мережні технології або технології взаємодії. Найдоступнішою і найпоширенішою службою є мережні щоденники (блоги) – невеликі веб-сайти, автори яких (блоггери) можуть керувати доступом до інформації, розміщеної у блозі: робити їх доступними або для всіх користувачів, або тільки для певного кола читачів.

«Блог» – від англійського bloging (блогінг) – вхід у «світове павутиння», в якому людина веде свою колекцію записів.

Саме тому, 10 червня 2019 року кафедра дизайну та інформаційних технологій провела для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» семінар «Як створити свій блог?».

До участі в семінарі було обрано 9 доповідей студентів з проблемних питань, а саме: мотивація та бажання для створення блогу, основні переваги блогів, класифікація блогів, використання різних блогів та їх наповнення.

У заключній частині семінару викладачі кафедри дизайну та інформаційних технологій зазначили цікавість доповідей студентів і побажали подальшого розвитку, і оволодінню своєю спеціальністю на професійному рівні.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.