Випускники ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі отримали дипломи про вищу освіту

27 червня 2019 року на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області відбулася урочиста подія з нагоди випуску бакалаврів.

Відкриваючи урочисту церемонію вручення дипломів, декан факультету доктор технічних наук, доцент Євген Олександрович Адоньєв звернувся до випускників:

«У стінах факультету Ви отримали освіту за європейськими стандартами. Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у місті Мелітополі дав Вам все, що зміг – міцний та правдивий фундамент для ваших майбутніх звершень та досягнень. Тепер ваше майбутнє залежить від вас: яку кар’єру та доріжку в житті ви оберете, як використаєте ваш освітній фундамент. Я бажаю Вам бути мислячими людьми, активними громадянами свого суспільства, які задають питання і вимагають на них вичерпних відповідей. Вам робити цю країну. Хто ще – як не ви? Цінуйте життя. Цінуйте кожну його хвилину. Воно у вас одне. Це жахлива річ – марнувати свій розум та свої здібності. Де б ви не були – пам’ятайте: Економіко-гуманітарний факультет – це ваш дім. Дім, який завжди на Вас чекає, де ви знайдете себе, пораду, гарну компанію, своїх друзів та однодумців. Дім, в якому вас завжди раді бачити, де щиро радіють вашим успіхам. Цінуйте себе, Ви розумні та талановиті. Любіть наш факультет!»

Від імені випускників до присутніх звернулися Денис Смелянський та Каріна Павленко, які подякували однокурсникам та викладачам за шлях, пройдений разом.

«Отриманий сьогодні диплом випускника – не просто документ про вищу освіту, але й предмет гордості і знак приналежності до багатотисячної факультетської родини, – зауважила Каріна, – У стінах факультету ми здобули не лише ґрунтовні знання, але й вірних друзів, з якими не страшно йти пліч-о-пліч нелегкими дорогами життя. Ми стали дружньою командою, де кожен може розраховувати на підтримку та допомогу. А викладачі своєю натхненною роботою назавжди прищепили нам любов до своєї спеціальності».

Свято продовжилося урочистим врученням дипломів студентам-випускникам.

Вперед до нових звершень! Щасливої дороги та успіху! 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.