ЕГФ ЗНУ і Виконавчий комітет підписали рамкову угоду про співробітництво

3 вересня 2019 року у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг відбулось підписання Рамкової Угоди про співпрацю економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі та Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради. У заході взяли участь перший заступник міського голови Ірина Рудакова, директор Агенції розвитку м. Мелітополя Ірина Славова, начальник управління освіти Ірина Щербак і декан економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Євген Адоньєв.

Співпраця  спрямована на сферу проектної діяльності та розвиток реабілітаційно-корекційних, ерготерапевтичних та інклюзивних послуг в місті Мелітополі.

Вже у 2019 році студентами спеціальності «Дизайн» розроблено декілька проектів. Серед таких проектів: візуалізація розміщення брендових ознак у міському просторі, прозорий офіс, відділення УСЗН, водно-спортивний комплекс, школа № 8, «Стометрівка», ПК Залізничників та інші. Окрім цього, візуалізація розміщення брендових ознак стала частиною проекту цьогорічного конкурсу бюджету участі.

Оскільки співпраця міської влади з економіко-гуманітарним факультетом ЗНУ продовжується, вирішено підписати відповідну Рамкову Угоду. Також з боку факультету  запропоновано розширити співпрацю у напрямі реабілітаційно-корекційних, ерготерапевтичних та інклюзивних послуг в місті Мелітополі.

Окрім співробітництва у дизайні, Рамкова Угода передбачає надання можливості проходження практик студентами факультету у закладах комунальної власності, співпрацю з міжнародними грантовими програмами, реабілітаційними, освітніми, науковими, медичними установами та громадськими об’єднаннями.

Перший заступник міського голови Ірина Рудакова акцентувала увагу присутніх на важливості та актуальності цієї угоди, адже можливість якісно і максимально реалістично візуалізувати майбутні проекти значно підвищує ефективність презентацій для залучення інвестицій для реалізації цих проектів.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.