Реабілітаційний батл

18 вересня 2019 року на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області відбувся Реабілітаційний батл, присвячений до Всесвітнього дня фізичного терапевта. Захід зібрав студентів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», які змагалися у Реабілітаційному батлі.

Дружній реабілітаційний захід проводився з метою широкого залучення студентів до занять спортом, запобігання вживання алкоголю та курінню серед молоді, активізації навчально-тренувальної роботи, встановлення дружніх взаємостосунків в колективі та взаємний обмін досвідом.

Попри мінливу осінню погоду, загартовані студенти зібралися біля факультету, аби відзначити Всесвітній день фізичного терапевта і позмагатися у Реабілітаційному батлі.

В спортивних костюмах або у білих халатах, студенти гуртувалися у команди, розправляли різнокольорові стрічки і репетирували  свої виступи перед початком батлу. Всього у батлі взяли участь три команди – «Адреналін», «Vita» та «Люди в білому».

Команди демонстрували свої здібності в трьох конкурсах – візитка, реабілітаційна ZUMBA та заминка з елементами акробатичних фігур. Всі команди достойно показали свої виступи.

За результатами підрахунків балів були визначені переможці. Третє місце дісталося команді «Адреналін», друге – команді «Люди в білому», а переможцем стала команда «Vita».

Усі команди отримали солодкі подарунки і фотографію на згадку.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.