До Міжнародного Дня миру на ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі проведено акцію «Голуб Миру»

У 2014 році Організація Об’єднаних Націй обрала тему «Право народів на мир», щоби ще раз наголосити на важливості принципів, закладених Декларацією Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, з центральним твердженням про те, що стійкий прогрес людства та реалізація прав людини залежить від миру та безпеки. Напередодні Всесвітнього Дня Миру,  різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до необхідності підтримку миру.

Студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області також долучилися до проведення всеукраїнської кампанії «Голуб миру».

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що саме цей символ виготовляли студенти. Студенти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

На закінчення акції учасники дарували білих паперових голубів всім перехожим на площі Перемоги та у міському парку відпочинку ім. М. Горького як символ мирних намірів. 

Студентська молодь продемонструвала високий рівень громадської активності та довела, що щиро любить свою країну, бачить її мирною, єдиною та неділимою.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.