Студент ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі серед суддів Відкритого чемпіонату з кіокушинкай карате

28 вересня 2019 року відбувся Відкритий чемпіонат м. Генічеська з кіокушинкай карате, присвячений 235-річчя з дня заснування міста. Участь у змаганнях прийняло близько 200 учасників з Херсона, Генічеська, Іванівки, Каховки, Нової Каховки, Виноградово. Організація турніру і підготовка бійців була на вищому рівні. Велика робота була пророблена, за що хочеться висловити величезну подяку її організаторам.

Студент 5 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області Кузін Олександр, який раніше теж займався даним видом спорту, приймав участь у змаганнях в якості судді. 

Головними завданнями Олександра було недопущення випадків  порушення правил проведення змагань, вжиття заходів щодо попередження нещасних випадків та забезпечення об’єктивного суддівства. 

У ході змагань були виконані показові виступи вихованців Генічеської районної федерації кіокушин карате. Ефектно виглядав і виступ Олександра Кузіна тамешивари – розбивання газобетонних блоків.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.