Студенти ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі завоювали золото та бронзу на Кубку України з рукопашного бою «Спас»

09-10 листопада 2019 року у м. Запоріжжі проходив Кубок України з рукопашного бою «Спас» на честь вшанування пам’яті Н.І. Махна. Змагання за першість України відбулись у спорткомплексі ЗНУ.

Головною метою змагання було звернення до українських традицій і виявлення найсильніших спортсменів у певних вікових і вагових категоріях.

На спортивний захід приїхали найсильніші козаки і козачки, які перемогли в обласних відбіркових турах. У числі учасників змагань виборювали перемогу і студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Артем Лобач та Віталій Власенко.

За результатами змагань Лобач Артем посів І місце, а Віталій Власенко зайняв почесне ІІІ місце у відповідних вагових категоріях.

Вітаємо студентів з перемогою і бажаємо ще вищих спортивних успіхів!!!