Практична підготовка студентів спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” на базі Територіального центру соціального обслуговування

Відділення денного перебування Мелітопольського територіального центру соціального обслуговування стало базою для активної практики студентів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі, які навчаються за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія».

В рамках практики студенти відпрацьовували свої навички з техніки масажу, лікувальної та коригуючої гімнастики, читали лекції з таких тем “Фізіологічні особливості людей похилого віку”, “Арт-терапія”, “Ерготерапія”.

Ці терміни звучать надзвичайно і незрозуміло не тільки для літніх людей. Але насправді, ерготерапія – це розділ медицини, який допомагає людям відновитися після травм або перенесених недуг, розвиваючи дрібну моторику. Як малюкам корисно сортувати дрібні предмети, грати з крупами, ліпити з пластиліну, так і людям похилого віку показана будь-яка діяльність, яка б задіяла дрібні м’язи організму. В’язання, ліплення, малювання, аплікації – це все заняття не тільки для душі, але і для тіла. Разом зі студентами подвідувачі Центру ліпили з солоного тіста символ наступаючого року – Мишку.

Але найбільше підопічним Територіального центру припали до душі практичні заняття з основ масажу та лікувальної гімнастики, на яких студенти не просто відпрацьовували техніку, а й навчали людей похилого віку основ самомасажу.

Продовжувалася студентська практика з 9 по 20 грудня, і це була лише перша її частина. Уже в лютому студенти мають намір знову повернутися в Територіального центру, щоб продовжити співпрацю. Обіцяють продемонструвати нові техніки масажу і гімнастики. І відвідувачі Центру цьому дуже раді і вже з нетерпінням чекають нових зустрічей.

І це був далеко не єдиний подарунок, який чекав підопічних відділення денного перебування. 19 і 20 грудня 2019 року студенти влаштували справжнє свято в двох офісах Територіального центру – на вул. Я. Мудрого та П. Дзяковіча. Студенти розіграли справжню казку з виверткими чортами – викрадачами місяця, ангелами, помічниками святого Миколая, домовики та іншими.

На знак подяки люди «золотого» віку влаштували для молоді чаювання з тістечками, а завідуюча відділенням денного перебування Христина Бойко вручила грамоту представникам факультету в надії на подальшу співпрацю.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.