Привітання з Новим роком і Різдвом!

Вельмишановні викладачі, співробітники та студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі від усієї душі вітаю Вас з найдобрішими та найпрекраснішими святами – Новим 2020 роком і Різдвом Христовим!

2019 рік був особливим для усіх нас, сповнений щоденною важливою працею, здобутками й досягненнями, втіленнями в життя всіх найсміливіших планів й задумів, реалізацією мрій і сподівань. Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі перебуває в постійному розвитку, впевнено крокує до все нових вершин, завдяки об’єднаним зусиллям усього його колективу, кожен із представників якого прагне робити все від нього залежне, аби сприяти розвитку й процвітанню рідного закладу вищої освіти.

Щиро вітаю всю велику факультетську сім’ю, їх родини з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Міцного здоров’я, творчого натхнення, нових звершень та вагомих здобутків в прийдешньому році! Наснаги до праці та сумлінності в роботі на благо України!

Миру, злагоди та благополуччя у Новому році!

З повагою, декан ЕГФ ЗНУ,

доктор технічних наук                                                Є.О. Адоньєв

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.