Для абітурієнтів-2020 розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО)

У понеділок, 3 лютого 2020 року, в Україні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 24 березня 2020 року. У разі потреби Ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року після отримання Вами Сертифіката.

За потреби кожен учасник зовнішнього незалежного оцінювання може звернутися за допомогою з підготовки відповідного пакета документів до співробітників Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області.

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні може взяти особа, яка є випускником навчального закладу системи загальної середньої освіти або має певний освітній рівень і зареєструвалася для проходження ЗНО в установленому порядок:

  • випускники закладу загальної середньої освіти 2020 року;
  • учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
  • студенти закладу вищої освіти;
  • випускники, які здобудуть в 2020 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти;
  • випускники минулих років (особи, які вже мають повну загальну середню освіту та планують вступати до закладів вищої освіти).

З детальною інформацією щодо реєстрації та проведення ЗНО у 2020 році можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.