Навчальна практика студентів-дизайнерів на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею

Навчальна практика є обов’язковою частиною будь-якого освітнього процесу. Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі створює необхідні умови для ефективного здійснення студентської практичної діяльності.

З 3 лютого 2020 року студенти спеціальності «Дизайн» занурювалися до світу мистецької діяльності. Цього року музейна складова практики традиційно проводилася на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею.

Метою навчальної практики студентів-дизайнерів є оволодіння початковими практичними навичками та здійснення аналізу для використання відповідно до поставлених завдань у майбутній професійній діяльності.

Основними завданнями та видами робіт студентів під час навчальної (музейної) практики є: вдосконалення умінь та навичок професійної практичної підготовки; формування цілісного уявлення про художньо-естетичні, символічні та формотворчі аспекти; набуття практичних навичок при створенні різних за складністю композицій; набуття навичок роботи з теоретичним і візуальним матеріалом у вигляді виконаних під час практики теоретичних досліджень, замірів, начерків і замальовок; формування аналітичних і проектно-творчих компетенцій, спрямованих на графічне відтворення.

Для студентів молодших курсів цей досвід став першим видом діяльності, завдяки якому вони на практиці познайомилися зі специфікою своєї майбутньої професії. Попереду – нові горизонти творчості для втілення власних креативних ідей.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.