Заняття з арт-терапії на базі Територіального центру соціального обслуговування населення

Нещодавно для людей похилого віку в рамках проходження навчальної практики студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі організували арт-терапевтичне заняття, де люди похилого віку мали змогу вирішити власні проблеми, розкрити свій внутрішній потенціал, навчитись справлятись зі стресами і переживаннями, ефективно взаємодіяти з іншими людьми, а також бути просто гармонійною особистістю.

«Арт-терапія (лікування творчістю) – це ефективний метод реабілітації. Різноманітні техніки дають можливість будь-якій людині виразити свій внутрішній світ через мистецтво, вилити свої емоції в творчість. Важливо відмітити, що дана методика немає протипоказань і обмежень. Вправи по арт-терапії допомагають розслабитись, зняти напругу і відчути себе вільно.

Люди, які прийшли на заняття, мали змогу виплеснути всі накопиченні переживання і емоції через художнє самовираження. Саме малювання дає можливість зняти стрес, тривогу, скорегувати свій внутрішній стан, а ще є чудовим способом самопізнання. При цьому необов’язково творити шедеври, головне – привести свій емоційний стан в рівновагу.

Підопічні приділили час собі, поринувши у захопливий світ арт-терапії, відчули свої бажання й мрії, віднайшли джерело нових сил та почерпнули енергію від антистресових розмальовок та від українських пісень у власному виконанні.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.