Як студенти ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі святкували Масляну?

Щороку Масляна в Україні припадає на різний час. Вона відзначається рівно за тиждень до Великого Посту. У 2020 році Масляна в Україні святкується з 24 лютого по 1 березня.

Четвертий день Масляної – “широкий четвер”, або “розгуляй, перелом” – традиційно святкуюсь з особливим розмахом. У цей день люди припиняють всі роботи та збираються урочисто проводжати зиму.

Так, 27 лютого 2020 року в Мелітопольському товаристві людей з інвалідністю пройшло запальне свято Масляної. Члени товариства прикрасили територію символами Масляної, організували конкурси, пісні, танці, хоровод, пригощали гостей чаєм та млинцями.

28 лютого 2020 року студенти долучилися до святкування Масляної у Центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

Подивитися на неймовірне дійство прийшли не тільки члени товариства та Центру, але і студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». Побачивши, що на вулиці починається свято, до нього приєднувалися і звичайні перехожі.

Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету теж не залишився осторонь. За ініціативи студентської ради та сприянням викладачів факультету було організовано святкове чаювання з смачненькими млинцями.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.