Ознайомча екскурсія до Центру комплексної реабілітації для людей з інвалідності

Днями, в рамках проходження навчальної практики, студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області разом з викладачами кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації відвідали Центр комплексної реабілітації для людей з інвалідності Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Фахівці Центру ознайомили студентів з напрямком його діяльності. Студенти мали змогу побачити інфраструктуру реабілітаційного центру, сучасне реабілітаційне обладнання, басейн, кабінет ерготерапії, трудової реабілітації, лікувальної фізичної культури, лікувального масажу та фізіотерапевтичних процедур, майданчик фізкультурно-спортивної та рекреаційної реабілітації.

Центр комплексної реабілітації для людей з інвалідності дає можливість людям з обмеженими фізичними можливостями отримувати послуги з соціальної, психолого-педагогічної реабілітації, фізичної реабілітації і профорієнтації з метою адаптації і інтеграції в суспільство.

У структурі Центру працює два відділення: соціальної реабілітації дітей-інвалідів і реабілітації інвалідів. Відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів реалізує програми соціальної реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями у віці від 2 до 18 років. Напрями роботи відділення: соціальна, психолого-педагогічна реабілітація і медичний супровід.

Дружня атмосфера бази практики сприяє професійному становленню майбутніх спеціалістів, що не менш важливо, інтеграційним процесам у суспільстві в цілому. Також під час ознайомчої екскурсії обговорювались питання щодо залучення студентів факультету до волонтерської діяльності за фахом.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.