Екскурсія студентів до КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр»

Студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» відвідали КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Мелітопольської районної ради Запорізької області.

Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Мелітопольської районної ради Запорізької області створений  рішенням Мелітопольської районної ради від 28 вересня 2017 року № 16 «Про утворення комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Мелітопольської районної ради Запорізької області» та є спільною власністю територіальних громад Мелітопольського району.

Центр створений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, організації та надання їм психолого-педагогічної допомоги, забезпечення системного кваліфікованого супроводження, консультування педагогічних працівників, батьків, медичних працівників.

Кабінети Інклюзивно-ресурсного центру оснащені комплектами дидактичних, корекційних і розвивальних матеріалів. Також у центрі є наочності для розвитку мовлення та пізнавальних процесів для дітей з ДЦП. У приміщенні ІРЦ є кабінети сурдопедагога, логопеда-дефектолога, вчителя лікувальної фізичної культури.

Кабінет ЛФК облаштований шведською стінкою, тренажером для відновлення навичок ходьби, сухим басейном, балансирами, тренажером TRX, тактильною доріжкою та іншим обладнанням.

За словами директора КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Куцевалової Наталі Василівни відкриття центру стало визначною подією для всіх освітян Мелітопольського району, адже це важливий крок у формуванні сучасної системи фахового супроводу дітей з особливими освітніми потребами протягом періоду навчання. В Інклюзивно-ресурсному центрі такі дітки відчуватимуть необхідну підтримку і опору, здобуватимуть нові навички і знання, особливо, якщо поруч небайдужі люди і однодумці.

Після виступу фахівців студенти мали змогу ознайомитися із Інформаційно-ресурсним центром під час організованої екскурсії.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.