На ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі оголошено карантин

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 та на підставі рішення Комісії з питань надзвичайних ситуацій Запорізького національного університету, протокол № 1 від 11.03.2020 ректор ЗНУ Микола Фролов 11 березня 2020 року підписав наказ «Про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ», включаючи коледжі та територіально відокремлені структурні підрозділи, з 12.03.2020 до 04.04.2020 карантину. Відтак, у цей період відміняються аудиторні заняття.

Факультет і кафедри забезпечать умови для самостійного вивчення здобувачами освіти матеріалу дисциплін навчального плану 2-го семестру на засадах дистанційних методів підготовки та з використанням електронних технологій навчання.

Науково-педагогічні працівники факультету на період введення карантину працюватимуть за індивідуальним графіком, забезпечуючи за необхідністю індивідуальні консультації для студентів на період карантину.

Керівникам підрозділів факультету на період введення карантину:

– посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм;

– не допускати до роботи працівників із симптомами вірусного захворювання;

– сприяти оформленню відпусток працівникам, за їх бажанням, які мають дітей віком до 14 років;

– здійснювати контроль за дотриманням працівниками режиму роботи.

Також будуть відмінені на період карантину масові заходи освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру.

Будуть заборонені направлення за кордон здобувачів освіти та співробітників до країн із високим ступенем ризику зараження. Посилиться контроль за збереженням майна факультету та взяття приміщень під охорону, посилиться дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів у місцях спільного користування).

Накази МОН України та Запорізького національного університету в PDF-форматі тут:

doc_1__1_.pdf

doc_1__2_.pdf

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.