До відома: розпорядження ректора Миколи Фролова «Про моніторинг якості організації освітнього процесу під час карантину»

У Запорізькому національному університеті оприлюднено розпорядження ректора Миколи Фролова від 25.03.2020 року № 24 «Про моніторинг якості організації освітнього процесу в ЗНУ під час карантину». У документі йдеться про те, що з метою моніторингу якості організації навчальної роботи зі здобувачами вищої освіти на період дії карантину в ЗНУ, згідно з положеннями наказу від 11.03.2020 року № 152 «Про заходи запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ», розпорядження від 16.03.2020 року № 23 «Про організацію навчальної роботи зі здобувачами вищої освіти на період дії карантину в ЗНУ» деканів факультетів, директорів коледжів зобов’язують забезпечити інформування здобувачів освіти та їхніх батьків про стан організації та перебіг освітнього процесу на факультетах, зокрема шляхом розміщення узагальненої інформації на сайті університету в період із 26.03.2020 р. до 03.04.2020 р.

Деканів факультетів, директорів коледжів, навчальний відділ зобов’язують налагодити інформування викладачів щодо можливих додаткових ресурсів і провідного досвіду організації навчання за дистанційною формою. Крім того, будуть тривати поточні щотижневі звіти (щоп’ятниці) деканів факультетів і директорів коледжів про стан перебігу освітнього процесу на факультетах, обговорення їхніх здобутків, напрацювань, перспектив тощо.

Розпорядження Запорізького національного університету в PDF-форматі

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.