У ЗНУ оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова «Про додаткові заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції та продовження карантину в ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова від 26.03.2020 року № 169 «Про додаткові заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції та продовження карантину в ЗНУ». У цьому документі йдеться про необхідність, на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року про запровадження режиму надзвичайної ситуації на всій території України до 24.04.2020 року та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 11 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на підставі рішення Комісії з питань надзвичайних ситуацій Запорізького національного університету, протокол дистанційного засідання № 3 від 26.03.2020 року, продовжити у Запорізькому національному університеті, включаючи коледжі та територіально відокремлені структурні підрозділи, карантин до 24.04.2020 року.

Ректор Микола Фролов наказав внести відповідні зміни до графіку освітнього процесу у 2019/2020 н.р. Оновлений графік розмістити на сайті університету та сайтах факультетів. У наказі йдеться про необхідність встановити таку форму роботи, за принципами якої науково-педагогічні працівники університету та педагогічні працівники коледжів на період продовження карантину працюють за індивідуальним графіком. Деканам факультетів, директорам коледжів потрібно забезпечити розробку та оприлюднення на сайтах факультетів і в соціальних мережах графіків індивідуальних консультацій викладачів на період карантину.
Також триватиме інформування студентів усіх форм навчання про продовження карантину та організацію освітнього процесу у цей період. Варто відзначити, що в цей період встановлять обов’язкове використання засобів індивідуального захисту (масок тощо) у приміщеннях університету та заборонять вхід до вишу особам без таких засобів. Обмежуватимуть також і доступ відвідувачів до приміщень навчальних корпусів та гуртожитків. У інших аспектах режиму карантину керуватись положеннями наказів ректора ЗНУ від 11.03.2020 року № 152 та від 16.03.2020 року № 163.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.