У виші оприлюднили розпорядження ректора Миколи Фролова «Про внесення додаткових змін до організації освітнього процесу в ЗНУ на період карантину»

27 березня 2020 року в Запорізькому національному університеті оприлюднили розпорядження ректора ЗНУ Миколи Фролова № 26 від 26.03.2020 року «Про внесення додаткових змін до організації освітнього процесу в ЗНУ на період карантину» з метою забезпечення безперервності освітнього процесу та на виконання наказу ректора Запорізького національного університету від 26.03.2020 року № 169 «Про додаткові заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції та продовження карантину в ЗНУ».

Документом затвердили додаткові зміни до графіку освітнього процесу на другий семестр 2019/2020 навчального року для факультетів університету, продовжили курс на організацію освітнього процесу на базі системи електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ та технологій дистанційного навчання до 24.04.2020 року. При організації роботи варто орієнтуватись на попередній розклад занять. Оплату праці у виші здійснюватимуть на підставі затвердженого навантаження та розкладу занять на другий семестр 2019/2020 навчального року. Адміністрація контролюватиме фактичне виконання викладачами навчальної роботи в дистанційному режимі. Відбуватиметься поточний контроль організації освітнього процесу на факультеті на період карантину з наданням щотижневої інформації. Адміністрації та деканам факультету необхідно буде розробити й надати пропозиції щодо можливої організації заліково-екзаменаційних сесій та атестації здобувачів вищої освіти за дистанційною формою. Провести ліквідації фінансової заборгованості здобувачів вищої освіти за другий навчальний семестр, зокрема тих, хто виходить на атестацію.

При організації навчального процесу треба керуватись розпорядженням ректора Миколи Фролова від 16.03.2020 року № 23 «Про організацію навчальної роботи зі здобувачами вищої освіти на період дії карантину в ЗНУ» та від 23.03.2020 року № 24 «Про моніторинг якості організації освітнього процесу в ЗНУ в умовах дії карантину».

Розпорядження Запорізького національного університету в PDF-форматі

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.