Триває злагоджена робота колективу ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі в умовах карантину – ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ декана факультету Євгена Адоньєва

На сьогодні Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі стабільно працює: впевнено й злагоджено відповідаючи на сучасні виклики сьогодення. Про це йдеться у відеозверненні декана факультету Євгена Адоньєва до викладачів, співробітників й студентів.

«Уже який день наш факультет працює в умовах карантину, це – випробування для всіх нас, – зазначив Євген Олександрович. – Та хочу запевнити всіх вас, що Економіко-гуманітарний факультет у м. Мелітополі має чітку злагоджену комунікацію з органами виконавчої влади, з Запорізьким національним університетом, з іншими інституціями, з якими ми співпрацюємо у звичному режимі. Наш факультет абсолютно керований у цих жорстких умовах, виконує ті завдання, які перед ним поставлені, готується до вступної кампанії. Зичу всім вам, шановні колеги та студенти, наснаги й оптимізму. Бережімося та впевнено рухаємося до завершення карантину».

Із відеозверненням декана Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Євгена Адоньєва можна ознайомитись за покликанням:

https://youtu.be/l2IZ7IWkDsQ 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.