З 1 серпня 2020 року розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступників

Нагадуємо, що 1 серпня, 2020 року о 10:00 розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Подання заяв та документів на вступ до ЗНУ триватиме з 13 до 22 серпня 2020 року.

Інструкції та відеороз’яснення щодо створення електронного кабінету розміщені на сайті МОН: https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/instrukciyi-shodo-roboti-z-sistemoyu-podannya-zayav-v-elektronnij-formi-reyestraciya-elektronnogo-kabinetu .

Також можна безпосередньо звернутися до фахівців відбіркової комісії Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі, які допоможуть пройти дану процедуру.

При цьому кінцевий термін подання заяв для тих абітурієнтів, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів, завершується 16 серпня 2020 року о 18.00. Для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО, цей термін триватиме до 22 серпня 2020 року до 18.00.

Детальніше про умови вступу до ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі, етапи вступної кампанії тощо можна дізнатися на сторінці Абітурієнту за покликанням: http://egfznu.com.ua/?page_id=28.

Зверніть також увагу: однією з новацій цьогорічної вступної кампанії є можливість подання електронних заяв вступниками пільгових категорій, які мають хоча б один сертифікат ЗНО 2017-2020 років. Для цього їм потрібно перед поданням заяв звернутися до фахівців університету із документами, що підтверджують їхні пільги – для внесення їх до «Реєстру осіб із спеціальними умовами».

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.